Supercell topluluk etki̇nli̇k ve turnuva kurallari

Yürürlük Tarihi: 12 Ekim 2017

Supercell oyunlarıyla alakalı bir etkinlik ve/veya bir turnuva mı düzenlemek istiyorsunuz? Yardım etmek için buradayız! Etkinlik ve turnuvalarınızı herkes için eğlenceli, adil ve endişesiz bir hale getirmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu işlemi kolaylaştırmak için bu Topluluk Etkinlik ve Turnuva Kurallarını ("Kurallar") hazırladık! O kadar basit ki inanamayacaksınız!

Clash Royale Turnuva Modu (bir "Turnuva") gibi oyun içi öğe ödülleri barındıran oyun içi bir turnuva düzenlemek ve/veya bir hayran buluşması veya toplantısı (topluca bir "Etkinlik") gibi oyun içi öğe ödülleri barındırmayan, yarışma İÇERMEYEN bir turnuva düzenlemek veya bir etkinliğe ev sahipliği yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki bilgileri inceleyin:

GENEL KURALLAR

 • Supercell Oy ("Supercell") oyunlarından sorumludur ancak Etkinlikler ve/veya Turnuvalar, ev sahibinin sorumluluğundadır.  Yani: Bir Etkinlik ya da Turnuvanın "resmi" olduğunu ya da Supercell ile alakalı olduğunu, Etkinliğiniz veya Turnuvanızın veya verilen ödüllerin Supercell'in sorumluluğunda olduğunu veya desteklediğini söyleyemezsiniz. 
 • Ev sahibi olarak Etkinlik ya da Turnuvanızın yerel kanun ve uygulamalara uygun olduğundan emin olmalısınız.
 • Bir Etkinlik ya da Turnuvaya ev sahipliği yapmak ya da oynamak için rekabet etmek ya da ev sahipliği yapmak için yerel kural ve gereklilikleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Yasalar bunu gerektiriyor.
 • Etkinlik veya Turnuvanızı herhangi bir çevrimiçi platformda kaydedebilir ya da yayınlayabilirsiniz ancak televizyonda gösteremezsiniz.
 • Etkinlik veya Turnuvada fotoğraf veya video çekip onları yayınlamayı planlıyorsanız katılımcıları kayıt alınacağı hakkında bilgilendirip, katılımcılardan kaydedilen materyallerin kullanımı ve yayınlanması için gerekli izinleri almalısınız. LÜTFEN şuna DİKKAT EDİN: Kaydedilen materyalleri televizyonda gösteremezsiniz.
 • Turnuva ya da Etkinlik yayınlarınızı izlemeleri için insanlardan para alamazsınız.
 • Turnuva ve Etkinlikler eğlenceli ve çekici olmalıdır. Kazananları becerileri belirlemelidir. Şike ve/veya benzeri hileli etkinlikler kesinlikle yasaktır!
 • Turnuva/Etkinlik görsel ve oyun logolarını kullanabilirsiniz ancak bunları düzenleyemezsiniz.  Supercell tescilli markalarını, telif haklarını ve logolarını kullanımınız, Supercell'in Hayran İçeriği Politikasının (http://supercell.com/fan-content-policy) koşullarına tabidir.
 • Turnuva veya Etkinliğiniz diğer oyun şirketleri, alkol, tütün, uyuşturucu, pornografi, silah, kumar veya Supercell'in aleyhine çalışan şirket veya hizmetlerin tanıtımını yapamaz.
 • Supercell Turnuva veya Etkinliğinizi tanıtabilir ya da Turnuva veya Etkinliğinizin sonuçlarını resmi Supercell turnuva etkinlikleri ve pazarlama etkinliklerinde oyuncu seçmek amaçlı kullanabilir.
 • Supercell'in Hizmet Koşulları (http://supercell.com/en/terms-of-service/), Gizlilik Politikası (http://supercell.com/en/privacy-policy/) ve Hayran İçeriği Politikası (http://supercell.com/fan-content-policy) tüm Turnuva ve Etkinlikler için geçerlidir.
 • Turnuva ve Etkinliklerin adil ve eğlenceli olmasını istiyoruz.  Gerektiği takdirde Turnuva ve Etkinlikleri askıya alabilir ya da iptal edebiliriz.

ÖDÜL OLARAK UYGULAMA İÇİ ÖĞELER VEREN OYUN İÇİ TURNUVALAR

 • Tüm Turnuvalara giriş istisnasız ücretsiz olmalıdır!
 • Katılanlara yalnızca izin verilen oyun içi öğeleri ödül olarak verebilirsiniz. Bu da nakit para ya da ticari malzeme veremeyeceğiniz anlamına geliyor!

SİTE İÇİ ETKİNLİKLER VE DİĞER SUPERCELL OYUN REKABETLERİ

 • Tüm Etkinliklere giriş istisnasız ücretsiz olmalıdır! Buna, üyelik ücretleri veya sezon kombineleri gibi şeyler de dahildir. Bununla birlikte canlı bir Etkinliğe ev sahipliği yapıyorsanız rekabet için değil, mekan için izleyicilerden giriş ücreti talep edebilirsiniz.
 • Etkinliğin muhtemel tüm ödüllerinden siz mesulsünüz. Katılımcılardan ödülleri finanse etmelerini isteyemezsiniz.  Ödüllerin (nakit, ticari malzemeler vs.) maksimum değeri 10.000$ USD'dir.
 • Not: Oyun içi öğe veya nakit / nakit eşdeğeri ödüller verebilirsiniz ancak ikisini birden veremezsiniz.

SON DEĞERLENDİRMELER

 • Etkinlik veya Turnuvanız bu Kurallara uyuyorsa bir lisans ya da Supercell'den başka bir izne ihtiyacınız olmaz.  Uymuyorsa lütfen bizimle tournaments@supercell.com adresinden iletişime geçin. Birlikte çalışıp çalışamayacağımızı görelim.
 • Bu gerekliliklerin dışında bir Etkinlik ya da Turnuva düzenlemek ve yürütmek sizin sorumluluğunuzdadır! Rekabet formatı, kuralları ve ödülleri Kurallara uyduğu sürece size bağlıdır!
 • Geçerli yerel yasalara ve düzenlemelere uymak yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir Etkinlik veya Turnuvanın sorumluluğunu üstlenmiyoruz ve bunu, katılan veya herhangi bir şekilde dahil olan herkese açık bir şekilde belirtmelisiniz. Lütfen Etkinlik veya Turnuva hakkında ilgili yetkilileri bilgilendirdiğinizden ve Etkinlik veya Turnuvayı düzenlemek için yetkililerden, mekan sahiplerinden ve ilgili diğer taraflardan gerekli izinleri aldığınızdan emin olun.
 • Bir Etkinlik veya Turnuva düzenlemeniz veya bu Kurallara uymamanız veya yasaların çiğnenmesi yüzünden ortaya çıkabilecek tüm yükümlülükler, masraflar veya hasarlar sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Supercell, Etkinlik veya Turnuvanız veya Etkinlik veya Turnuvanızla bağlantılı hiçbir faaliyet için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmez.

Sorularınız var mı? tournaments@supercell.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Teşekkürler ve iyi eğlenceler dileriz!

Bu Kuralların sürekli değiştiğini unutmayın. Çevrimiçi bir gönderi ile her an düzenlenebileceği için güncellemeler için lütfen burayı kontrol edin!