آخرین به روز رسانی: 19 دسامبر 2016

ما انجمنمان را دوست داریم و به نظرمان آنچه که بازیکنان می خواهند و می توانند با مارک Supercell انجام دهند، فوق العاده جالب است! حتی ناآگاه ترین افراد نیز می دانند که حجم زیادی از بازیکنان فقط می خواهند از دارایی های متعلق به Supercell (به قسمت زیر مراجعه کنید) استفاده کنند تا ویژگی های جالبی به بازی ها اضافه کنند. ما از این بابت واقعاً هیجان زده هستیم. اما بعضی مواقع افراد زیاد از این حد فراتر می روند و سعی می کنند به انجمن اینطور نشان دهند که محصولات، خدمات، سایت ها یا ویدیوهایشان مرتبط با Supercell است یا از طرف آن حمایت می شود. بعضی از افراد این کار را عمداً انجام می دهند تا از مزایای انجمن و نتیجه تلاش های تیم های بازی Supercell برخوردار شوند. این کار باعث می شود بعضی از بازیکنان بر اساس چنین محتواهای رسمی، بعضی از اطلاعات را باور کنند، چیزهایی بخرند یا حتی اطلاعات شخصی‌شان را در اختیار دیگران قرار دهند. این امر واقعاً سبب ناراحتی ما می شود.

قوانین مربوط به محتوا برای طرفداران بر استفاده شما از حقوق نسخه برداری و مارک های تجاری Supercell Oy ("Supercell") از طرف Clash of Clans ،Clash Royale, Hay Day و Boom Beach اعمال خواهد شد، از جمله کلیه کیت های طرفدار مرتبط ارائه شده از طرف ما ("دارایی های متعلق به Supercell ") برای محتوای طرفداران. در صورت نقض این قانون به شما هشدار خواهیم داد.

1. قوانین خاص مربوط به محتوا برای طرفداران

اهداف خاص مربوط به محتوای طرفداران. وقتی درباره اهداف مربوط به محتوای طرفداران صحبت می کنیم، منظورمان این است: استفاده شما از دارایی های متعلق به Supercell در محتوای طرفداران باید فق محدود به نمایش، شناسایی و بحث فقط در مورد محصولات Supercell باشد تا جایی که در این قانون مجاز شناخته شده است. نمی توانید محصولات جدید یا محتواهایی بر اساس دارایی های متعلق به Supercell ایجاد کنید، مثل بازی هایی که بر اساس شخصیت های بازی Supercell ساخته شده باشند. حتی اگر این موارد رایگان باشند. به عنوان مثال محتوای مجاز طرفداران معمولاً شامل راهنماهای آنلاین و برنامه های راهنمایی است که با اهداف غیرتجاری توسط طرفداران ایجاد می شود، جلسه های ملاقات بین طرفداران، صفحه های طرفداران و ویدیوهای بازی تا زمانی که پیروی این قانون باشند.

فعالیت غیرتجازی شما اجازه ندارید از مشتریان یا بازدیدکنندگان محتوای طرفداران به هیچ وجه مبلغی دریافت کنید (از جمله عملکردهای درون برنامه)، مگر اینکه این مسئله صراحتاً توسط Supercell تأیید شده باشد. اما به طور کلی با استفاده از تبلیغات می توانید از محتوای طرفداران مبلغی کسب درآمد کنید. اگر از آگهی ها استفاده می کنید، باید از همه قوانین قابل اجرا، قوانین و مقررات و سیاست های مربوط به برنامه نویسان تبعیت کنید.

مارک Supercell را در نظر داشته باشید نباید چنین حسی را القا کنید که Supercell حمایت کننده مالی یا ایجاد کننده است یا به هر شکل محتوای طرفدارتان را حمایت می کند. همچنین نباید هیچ موردی با استفاده از دارایی های متعلق به Supercell ایجاد کنید که مشابه آرم های Supercell ، مارک های تجاری یا دیگر عناصر متعلق به محصولات و خدمات Supercell باشد. اجازه ایجاد تغییرات در دارایی های متعلق به Supercell را ندارید مگر اینکه صراحتاً به شما در این مورد اجازه داده شده باشد.

همه چیز باید آنلاین باشد اجازه ندارید موارد فیزیکی مثل تی شرت با نمایش دارایی های متعلق به Supercell یا دیر دارایی های معنوی Supercell را تولید کرده و توزیع کنید (به صورت رایگان یا به هر شکل دیگر)، مگر اینکه توافق نامه کتبی صراحتاً بین شما و Supercell وجود داشته باشد.

رمان، کار تئاتر یا اقدامات مشابه ممنوع است اجازه نوشتن، تولید یا ایجاد رمان، کار تئاتر یا هیچ اقتباس دیگری را ندارید که شامل دارایی های معنوی Supercell باشد، مگر اینکه مجوز کتبی صراحتاً ارائه شده باشد.

درج بیانیه های سلب مسئولیت اعلامیه زیر (یا اعلامیه های غیررسمی مشابه) را با فونت قابل خواندن برای کاربران نهایی محتوای طرفداران در رابطه با استفاده از دارایی های متعلق به Supercell اضافه کنید: "این محتوا در رابطه با Supercell نیست و توسط آن تأیید و حمایت نمی شود و Supercell مسئول آن نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر به قانون مربوط به محتوای طرفداران در این آدرس مراجعه کنید: www.supercell.com/fan-content-policy ."

هیچ دامنه یا مورد مشابهی مجاز نیست بدون توافق نامه کتبی و جداگانه با ما، نمی توانید نام های دامنه، حساب های رسانه اجتماعی یا آدرس های مرتبط را برای محتوای طرفدارتان ثبت کنید، این موارد شامل مارک های تجاری Supercell (مانند SUPERCELL، CLASH ROYALE ،CLASH OF CLANS ،HAY DAY یا BOOM BEACH ).

2. جلسه های ملاقات با طرفداران

اگر به دنبال برگزاری جلسه های ملاقات با طرفداران هستید، از نظر ما یک "محتوای طرفدار" تحت این قانون است. هرچند که خوشحال هستیم جلسه های ملاقات غیررسمی برگزار شود، اما چند قانون وجود دارد که هنگام هماهنگی برای این جلسه ها باید آنها را در نظر داشته باشید.

در رابطه با همه محتواهای طرفداران شما مسئول هستید که از قوانین و مقررات ملی خودتان پیروی کنید. ما در قبال جلسه های ملاقات طرفداران مسئولیتی نداریم و باید برای همه کسانی که در این جلسه حضور پیدا می کنند یا به هر شکل در این جلسه های ملاقات طرفداران شرکت می کنند، این مسئله را شفاف سازی کنید. شما تنها فرد مسئول در قبال همه موارد مرتبط با جلسه های ملاقات طرفداران هستید و باید از این قانون تبعیت کنید.

حتماً درباره جلسه ملاقات طرفداران با مقامات محلی صحبت کنید و اینکه مجوز کافی برای سازمان دهی این جلسات را از طرف مقامات، حوزه های قضایی و سایر سازمان های مرتبط دریافت کنید.

همچنین به رهنمودهای دیدارهای انجمن ما مراجعه کنید.

3. سایر شرایط

قوانین و توافق نامه های برنامه نویس پیروی از قوانین مربوط به پلتفرم یا کانالی که برای اشتراک گذاری محتوای طرفدارتان انتخاب می کنید، برای Supercell بسیار مهم است. همیشه باید از قوانین و توافق نامه های قابل اجرای مربوط به برنامه نویس پیروی کنید.

استفاده ما از محتوای طرفداران ممکن است بعضی مواقع آنطور که از نظر خودمان صحیح باشد از محتوای طرفداران استفاده کنیم و در قبال آن کاری انجام نخواهیم داد، مثلاً آن را دوباره در کانال های آنلاین خودمان پست می کنیم یا به هر شکل دیگر در فعالیت های بازاریابی خود از آنها استفاده خواهیم کرد.

اطلاعات منتشر نشده و بازخوردها اگر اطلاعاتی درباره محتواهایی که هنوز منتشر نشده است از طرف ما دریافت کردید، باید آن اطلاعات را نزد خودتان نگهداری کنید و در اختیار دیگران قرار ندهید. همچنین اگر بازخورد، اطلاعات یا پیشنهادهایی درباره بازی های ما یا هر مسئله دیگری در اختیار ما قرار می دهید، می دانیم که ما از آن استفاده خواهیم کرد بدون اینکه نسبت به شما تعهدی داشته باشیم یا اینکه در قبال آن کاری انجام دهیم.

ما از این حق برخوردار هستیم تا نوع محتوای طرفدار مناسب را تعیین کنیم و ممکن است مجوز استفاده محدود تحت این قانون را در هر زمان و به هر دلیلی لغو کنیم.

این قانون بخشی از شرایط سرویس Supercell است و ممکن است در هر زمان آن را تغییر دهیم. هنگام استفاده از دارایی های متعلق به Supercell برای اهداف مرتبط با محتوای طرفداران، استفاده شما تحت شرایط سرویس Supercell خواهد بود (از جمله هر بیانیه سلب مسئولیت مربوط به ضمانت نامه یا محدودیت تعهد.) اگر هر بخشی از این قانون در تضاد با بخشی از شرایط سرویس باشد، این قانون در رابطه با هر مسئله مرتبط با محتوای طرفداران دارای اولویت و ارجحیت خواهد بود.

قوانین مربوط به محتوا برای طرفداران