Supercell logo
Brawl Stars — 1 wrz 2022

Program partnerski MBS – wspieraj drużyny, kupując wyjątkowe odznaki!

Dziś wielki dzień dla Mistrzostw Brawl Stars – przedstawiamy Program partnerski MBS!

MBS to otwarta rywalizacja, ale jesteśmy zachwyceni tym, z jaką pasją utytułowane organizacje e-sportowe podchodzą do profesjonalnej rywalizacji w Brawl. Nawiązując relacje partnerskie z organizacjami e-sportowymi, pragniemy dać kibicom więcej możliwości wspierania swoich ulubionych drużyn.

W tym roku rozpoczynamy program pilotażowy, w ramach którego podejmiemy współpracę z 9 drużynami z całego świata: AC Milan QLASH, NAVI, Obey Alliance, SK Gaming, STMN Esports, Team Queso, Tribe Gaming, Reply Totem i ZETA DIVISION.

Od dziś możecie kupować w grze wyjątkowe odznaki, aby okazać wsparcie! Żadne z tych odznak nie są przeznaczone dla konkretnych zadymiarzy, więc możecie dodawać je do wyposażenia w sekcji Odznaki gracza w grze i używać ich z dowolnym zadymiarzem. Sprawdź w sklepie już teraz!

W zależności od tego, jak drużyny partnerskie będą sobie radzić w pozostałej części roku, będziemy udostępniać dodatkowe przedmioty, takie jak ikony graczy i wyjątkowe przebrania!

Drużyny partnerskie nie będą miały żadnej przewagi podczas rywalizacji. Wszystkie drużyny biorące udział w Mistrzostwach Brawl Stars muszą walczyć o miejsca w comiesięcznych finałach i finale światowym.

Począwszy od 2023 roku, chcemy rozszerzać program i związane z nim ulepszenia!

Program partnerki MBS to inicjatywa skierowana do wybranych drużyn, ale jeśli członkowie jakiejś organizacji e-sportowej chcieliby uzyskać więcej informacji, powinni wypełnić ten formularz i przesłać go do nas! I pamiętajcie, że w ten weekend w naszej witrynie wydarzeń zagoszczą wrześniowe comiesięczne finały. Początek już 3 września. Nie przegapcie ich!