Supercell logo
Brawl Stars — 1 Eyl 2022

BSŞ Ortaklık Programı - Takımlara özel rozetler!

Bugün sizleri, Brawl Stars Şampiyonası için büyük bir adım olan BSŞ Ortaklık Programı ile tanıştırıyoruz!

BSŞ herkese açık bir yarışma olsa da, köklü e-spor kuruluşlarının Brawl Stars'a olan ilgisini göz ardı etmek istemedik. E-spor kuruluşlarıyla yaptığımız bu iş ortaklığı sayesinde, oyuncularımızın favori takımlarını daha fazla şekilde destekleyebileceğini umuyoruz.

Bu seneki pilot programımızı, dünyanın dört bir yanından katılan şu dokuz takımla ortaklık yaparak başlatıyoruz: AC Milan QLASH, NAVI, Obey Alliance, SK Gaming, STMN Esports, Team Queso, Tribe Gaming, Reply Totem ve ZETA DIVISION.

Bugünden itibaren benzersiz rozetler satın alarak oyun içinde de desteğinizi gösterebilirsiniz! Bu rozetlerin hiçbiri savaşçıya özel değildir. Oyuncu Rozetleri bölümünden bir rozet seçip istediğiniz savaşçıda kullanabilirsiniz. Dükkana şimdi göz atın!

Ortak takımların yılın kalanında göstereceği performansa bağlı olarak, oyuncu simgeleri ve özel kostümler gibi ek ürünler sunacağız.

Bu iş birliği, ortak takımlara herhangi bir rekabet avantajı sağlamaz. Brawl Stars Şampiyonasına katılan tüm takımlar, Aylık Finallerdeki ve Dünya Finalindeki yerlerini savaşarak kazanır.

Programımız ile sunduğu avantajları 2023 ve sonrasına taşımayı heyecanla bekliyoruz!

BSŞ Ortaklık Programı özel bir programdır. Ancak, daha fazla bilgi almak isteyen e-spor kuruluşları bu formu doldurup bize gönderebilir! Unutmayın! Bu hafta sonu başlayacak Eylül Finallerini 3 Eylül itibarıyla etkinlik sitemizden takip edebilirsiniz. Sakın kaçırmayın!