YouTube Rewards

با تماشای یوتیوبرهای محبوبتان و پخش زنده برنامه‌های برگزیده Supercell از طریق YouTube Rewards، می‌توانید شانس برنده شدن جوایز درون‌بازی را به‌دست بیاورید!

روش کار به این صورت است:

۱. اتصال به Supercell ID

اول باید در بخش تنظیمات بازی، حساب بازیتان را به Supercell ID متصل کنید. از قبل Supercell ID دارید؟ عالیست! ادامه دهید!

۲. روی «دریافت Rewards» ضربه بزنید

وقتی در داخل بازی به Supercell ID متصل شدید، به پخش زنده‌ برنامه‌ای که Rewards در آن فعال است بروید و روی Get Rewards (دریافت Rewards) در پایین ویدیو ضربه بزنید.

دستورالعمل‌ها را دنبال کنید و Supercell ID خود را به حساب YouTube خودتان متصل کنید. لطفاً توجه کنید که برای فعال کردن Rewards، شما باید حتماً وارد حساب YouTube خود شوید. هنگام اتصال حساب‌ها و تماشای پخش زنده برنامه‌ها، اطلاعات مشخصی بین Supercell و YouTube به اشتراک گذاشته می‌شود. وقتی نماد اتصال حساب نمایش داده می‌شود، Supercell می‌تواند به اطلاعاتی درباره محتوای مربوط به Supercell که در YouTube مشاهده می‌کنید دسترسی پیدا کند. به‌همین ترتیب، ما هم باید ID (شناسه) سفارشی شما را به YouTube ارائه دهیم.

وقتی نماد «متصل شد» (Connected) را در زیر پخش زنده ویدیو می‌بینید، یعنی همه چیز آماده است.

با رفتن به صفحه تماشای هر پخش زنده‌ای که واجد شرایط Rewards است، می‌توانید اتصال Supercell ID را از حساب YouTube خود قطع کنید. لطفاً توجه کنید که اگر اتصال حسابتان را قطع کنید، دیگر واجد شرایط Rewards نیستید.

۳. پخش زنده برنامه را تماشا کنید و شانس کسب جوایز را به‌دست بیاورید!

تمام! حالا با خیال راحت تکیه دهید و پخش زنده‌ای را که Rewards در آن فعال است تماشا کنید. ممکن است به تمام بیننده‌هایی که پخش زنده برنامه را در زمان مشخصی تماشا می‌کنند، جوایز درون‌بازی بدهیم یا ممکن است بیننده‌های خاصی را به‌صورت تصادفی به‌عنوان برنده جوایز انتخاب کنیم. به‌هرحال، فقط بیننده‌هایی به Rewards دسترسی دارند که حساب‌هایشان را متصل کرده‌اند و در حال تماشای پخش زنده برنامه‌های واجد شرایط هستند.

بازی‌های Supercell را در YouTube، Twitter، Facebook و Instagram دنبال کنید تا ببینید کدامیک پخش زنده Rewards را فعال کرده است! در بیشتر موارد، معیارهای دریافت جوایز در وبلاگ ما یا هنگام اتصال به پخش زنده برنامه مورد نظر اعلام می‌شود.

۴. بعداً سر بزنید و جوایزتان را در بازی جمع‌آوری کنید!

اگر جوایز درون‌بازی را بلافاصله نمی‌بینید، نگران نشوید. اگر برنده شده‌اید یا حق دریافت این جوایز را به‌دست آورده‌اید، جوایز به حساب بازیتان اضافه می‌شود. ممکن است یک روز طول بکشد تا جوایز ظاهر شوند. برنامه‌هایی که پخش زنده دارند هم ممکن است بعضی از جوایز را در طول پخش زنده اعلام کنند.

سلب مسئولیت / اطلاعات مهم:

*برای اینکه واجد شرایط دریافت Rewards بشوید، پخش زنده فعال‌شده Rewards را در یکی از کانال‌های YouTube یوتیوبرهای منتخب ما، روی YouTube iOS/Android یا نسخه دسکتاپ youtube.com تماشا کنید و Supercell ID خود را به YouTube و بازی Supercell مربوطه متصل کنید.

*Supercell اطلاعات دقیق‌تر مربوط به پخش زنده هر برنامه و جوایز احتمالی موجود، ازجمله قوانین، دوره مشارکت، جوایز، معیارهای واجد شرایط شدن و مواردی از این قبیل را تعیین می‌کند و از طریق وبلاگ‌ها یا به‌طریقی دیگر به تمام شرکت‌کننده‌ها اطلاع می‌دهد.

*شرکت کردن و تماشای پخش زنده برنامه‌های واجد شرایط، رایگان است. فقط کافی است پخش زنده برنامه انتخابی را با دستگاهتان در YouTube تماشا کنید و Supercell ID را به YouTube متصل کنید. Supercell ID شما تنها می‌تواند به یک حساب YouTube شما متصل باشد. لطفاً توجه کنید که باید پخش زنده برنامه را طی مدت‌زمان تعیین‌شده تماشا کنید تا واجد شرایط Rewards شوید.

*برنده‌ها یا سایر دریافت‌کنندگان جوایز طبق مقرراتی که Supercell یا پخش‌کننده‌ها وضع کرده‌اند تعیین می‌شوند. Supercell برنده‌ها یا سایر دریافت‌کنندگان جوایز را تأیید می‌کند و این تصمیم Supercell نهایی و الزام‌آور است. Supercell مستقیماً جوایز را به حساب‌های بازی که Supercell ID شما به آن متصل است اضافه می‌کند و اعلان درون‌بازی را برایتان نمایش می‌دهد. Supercell هیچ اعلان دیگری را نمایش نمی‌دهد.

*Supercell ممکن است پخش زنده هر برنامه یا مبارزه مربوط به Rewards را لغو یا معوق کند یا در صورت لزوم قوانین را تغییر دهد، مثلاً به دلیل مشکلات فنی، کلاهبرداری یا دلایل دیگری که تحت کنترل Supercell نباشد. Supercell همچنین می‌تواند هر شرکت‌کننده‌ای را که باعث نقض این دستورالعمل‌ها، قوانین یا خط مشی‌های مربوط به Supercell شود یا مرتکب رفتار نامناسب یا مخربی شود، رد صلاحیت کند.

* تمام جوایز کاملاً شخصی و غیرقابل انتقال هستند و امکان تعویض جوایز وجود ندارد (مگر اینکه Supercell حق تعویض جایزه‌ای با ارزش برابر یا بیشتر را در نظر گرفته باشد). هر بازیکنی که جوایز را برنده شده یا آنها را دریافت کرده است، مسئولیت تمام هزینه‌های مالیات، گمرک و سایر هزینه‌های عمومی مربوط به دریافت و/ یا استفاده از جایزه را به‌عهده دارد.

*مانند سایر بازی‌های Supercell، برای شرکت در Rewards باید سن شما ۱۳ سال یا بالاتر باشد. اگر سنتان بین ۱۳ تا ۱۷ سال است، قیم قانونی شما باید این شرایط خدمات را بررسی کند و با شرکت شما در Rewards موافقت کند.

*اگر در مورد این دستورالعمل‌ها یا هریک از موضوعات مربوط به YouTube Rewards سوالی دارید، لطفاً مستقیماً ازطریق سایت مرکز پشتیبانی بازیکنان با ما تماس بگیرید.

* شرایط خدمات،خط​ مشی حریم خصوصی و سایر خط مشی‌های Supercell، استفاده شما از بازی‌های Supercell را مدیریت می‌کند و این شامل شرکت در Rewards نیز می‌شود. لطفاً توجه کنید که YouTube طبق شرایط و خط مشی‌های خاص خود عمل می‌کند که در مورد استفاده شما از YouTube هم اعمال می‌شود و شامل پردازش اطلاعات شما در YouTube هم می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای YouTube را ببینید.