YouTube Ödülleri

YouTube Ödülleri ile Supercell’in seçtiği belirli canlı yayınlarda en sevdiğiniz YouTuber’ları izlerken OYUN İÇİ ÖDÜLLER kazanabilirsiniz!

Süreç şöyle işliyor:

1. Supercell ID’ye bağlanın

Öncelikle oyun içinde Ayarlar’a gidip oyun hesabınızı Supercell ID'ye bağlayın. Supercell ID’niz zaten var mı? Harika! Sonraki aşamaya geçin!

2. ‘Ödül Al’a dokunun

Oyunda Supercell ID’ye bağlandıktan sonra Ödüllerin etkin olduğu bir canlı yayına katılıp videonun altındaki ‘Ödülleri Al’ seçeneğine dokunun.

Yönergeleri takip ederek Supercell ID’nizi YouTube hesabınıza bağlayın. Ödüllerin etkin olması için YouTube hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekir. Hesaplarınızı bağlayıp yayınları izlediğinizde Supercell ve YouTube arasında belirli bilgiler paylaşılır. Supercell, hesabınızın bağlı olduğunu belirten simge görünürken YouTube’da izlediğiniz Supercell ile alakalı içerikler hakkında bilgilere erişebilir. Aynı şekilde bizim de YouTube’a size özel kimliğinizi bildirmemiz gerekir.

Canlı yayın videosunun altında "Bağlandı" simgesini gördüğünde hazırsınız demektir.

Ödüllerin olduğu herhangi bir canlı yayının izleme sayfasına giderek Supercell ID’niz ile YouTube hesabınızın bağlantısını kesebilirsiniz. Hesaplarınızın bağlantısını keserseniz Ödül alamayacağınızı unutmayın.

3. Yayını izleyip ödül kazanma şansı elde edin!

Hepsi bu kadar! Şimdi arkanıza yaslanıp Ödül kazanabileceğiniz bir canlı yayının keyfini çıkarın. Yayını belirli bir süre izleyen tüm izleyicilere veya rastgele seçtiğimiz belirli izleyicilere ödül verebiliriz. Ancak yalnızca hesaplarını bağlayan ve bu özelliğin kullanıldığı yayınları izleyen izleyiciler Ödül alabilir.

YouTube, Twitter, Facebook ve Instagram’da Supercell oyunlarını takip ederek hangi canlı yayınlarda Ödüllerin olduğunu görebilirsiniz! Çoğunlukla ödülleri alma kriterleri blogumuzda veya ilgili yayında duyurulur.

4. Oyun içinde ödüllerinizi alın!

Ödüllerinizi oyun içinde hemen görmezseniz endişelenmeyin. Çekilişle veya farklı bir şekilde ödül almaya hak kazandıysanız ödülünüz hesabınıza ulaştırılır. Ödüllerin görünmesi için bir gün kadar beklemeniz gerekebilir. Yayıncılar bazı ödülleri canlı yayın sırasında duyurabilir.

Sorumluluk Reddi / Önemli Bilgiler:

*Ödülleri almaya hak kazanmak için YouTube iOS/Android uygulamasını veya youtube.com masaüstü sürümünü kullanarak, seçtiğimiz belirli YouTube yayıncılarının kanallarında Ödüllerin verildiği canlı yayınları izlemeniz, ayrıca Supercell ID'nizi hem YouTube'a hem de ilgili Supercell oyununa bağlamış olmanız gerekir.

*Kurallar, katılım dönemi, ödüller, hak kazanma koşulları ve benzeri konular dahil yayınlarla ilgili ayrıntılar ve ödüller Supercell tarafından belirlenir ve katılımcılara bloglar ve diğer kanallar aracılığıyla bildirilir.

*İlgili yayınlara katılmak ve yayınları izlemek ücretsizdir. Cihazınızda YouTube'daki ilgili canlı yayınları izlemeniz ve Supercell ID'nizin YouTube'a bağlı olması yeterlidir. Supercell ID'niz YouTube hesaplarınızdan yalnızca birine bağlı olabilir. Ödül almak için canlı yayını belirli bir zaman aralığında izlemeniz gerektiğini unutmayın.

*Ödül kazananlar ve herhangi bir şekilde ödül alanlar, Supercell veya yayıncının seçtiği kurallara göre belirlenir. Ödülleri alacak kişiler veya kazananlar Supercell tarafından onaylanır ve Supercell'in kararı nihai ve kesindir. Supercell, ödülleri Supercell ID'nizin bağlı olduğu oyun hesaplarına doğrudan aktarır ve oyun içinde bir bildirim gönderir. Supercell tarafından başka bildirim yapılmaz.

*Supercell, örneğin teknik sorunlar, sahtecilik veya Supercell'in kontrolü dışındaki diğer nedenlerden dolayı makul ölçüde gerekli gördüğünde ilgili yayını veya ödül kampanyasını iptal edebilir, askıya alabilir veya kuralları değiştirebilir. Supercell ayrıca, bu yönergeleri, kuralları veya Supercell'in ilgili politikalarını ihlal eden ya da herhangi bir kötüye kullanım veya rahatsız edici davranış sergileyen katılımcıları diskalifiye edebilir.

* Tüm ödüller kişiseldir, başkasına verilemez ve alternatif ürünlerle değiştirilemez; ancak Supercell'in ödülleri aynı veya daha yüksek değerde ödüllerle değiştirme hakkı saklıdır. Ödüllerin alınması ve kullanımıyla ilgili tüm vergiler, gümrük işlemleri ve diğer yasal ücretler, ödül alan veya kazanan kişilerin sorumluluğundadır.

*Tüm Supercell oyunlarında olduğu gibi, Ödül kampanyasına katılmak için de en az 13 yaşında olmanız gerekir. 13-17 yaş aralığındaysanız Ödül kampanyasına katılımınız yasal vasiniz tarafından incelemeli ve onaylanmalıdır.

*Bu yönergeler veya YouTube Ödülleri hakkında herhangi bir konuda sorunuz varsa lütfen Oyuncu Destek sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

*Supercell oyunlarını kullanımınız, Ödül kampanyalarına katılımınız da dahil olmak üzere Supercell'inHizmet Koşulları,Gizlilik Politikası ve diğer politikalarına tabidir. YouTube'un, bilgilerinizin YouTube tarafından işlenmesini ve YouTube kullanımınızı düzenleyen kendi koşulları ve ilkeleri olduğunu unutmayın. Daha fazla bilgi için bkz. YouTube yardım.