Supercell logo
Brawl Stars — 3 mar 2024

Program partnerski Brawl Esports

Czas na aktualizację programu partnerskiego Brawl Stars Esports!

W tym poście poznasz:

  • Podstawy programu partnerskiego Brawl Stars Esports

  • Nowy zespół dołączający do programu!

  • Sposoby wspierania ulubionej drużyny

  • I NIE TYLKO!

Czym jest program partnerski?

Aby ułatwić ci wspieranie ulubionych drużyn e-sportowych, Supercell nawiązał współpracę z szeregiem niesamowitych organizacji e-sportowych: ZETA Division, NAVI, SK Gaming, STMN, Team Queso, Tribe Gaming, Reply Totem, Qlash, FUT Esports oraz Luminosity Gaming, a także z zupełnie nowym zespołem!

W ramach tego partnerstwa każda organizacja ma własne odznaki, spreje, ikony profilowe (tylko drużyny, które zakwalifikowały się do finałów światowych) i przebrania (dla mistrzów świata!) dostępne w sklepie w grze!

Nadchodzi nowy rywal: SSG!

Jest nam niezwykle miło powitać w Brawl Esports SPACESTATION GAMING!

Dołączyli do programu partnerskiego i zebrali ekscytującą kadrę: Tuni, Fade, Toast i RBM rywalizujący w regionie Ameryki Północnej!

Odznaki i spreje SSG są już dostępne!

Gdzie znaleźć te przedmioty kosmetyczne w grze?

Jeśli spreje i przypinki partnerskie nie są wyświetlane na stronie głównej sklepu, zawsze można je znaleźć w Sklep -> Katalog -> Motywy i kliknąć ikonę pokazaną na obrazku poniżej:

Jak zostać partnerem?

Jeśli prowadzisz odnoszącą sukcesy organizację e-sportową tworzącą ekscytujące treści dotyczące drużyny i chcesz dołączyć do programu partnerskiego, nie szukaj dalej! Będziemy uważnie śledzić zgłoszenia napływające poprzez ten formularz.

Nadal jednak nasz tor e-sportowy jest otwarty dla wszystkich, więc nawet ci, którzy nie dołączą do programu partnerskiego, są nadal mile widziani w rozgrywkach!

Do dzieła!

Nasza pierwsza transmisja w tym roku odbędzie się w dniach 30-31 marca, a Ty możesz oglądać, wchodzić w interakcje i zdobywać DARMOWE nagrody na stronie event.brawlstars.com!

To już wszystko! Dowiedz się więcej o naszym konkursie w 2024 r. tutaj - i niczego nie przegap!