Supercell logo
Brawl Stars — 27 sie 2023

BRAWL STARS FINAŁY ŚWIATOWE 2023 - WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ!

Światowe finały Brawl Stars 2023 odbędą się w dniach 24-26 listopada w Szwecji!

Nasz program turniejów znowu będzie częścią festiwalu Dreamhack Winter w Jönköping!

To genialne wydarzenie poświęcone grom, e-sportom i społeczności.  Nie możemy wyobrazić sobie lepszej areny na rozgrywki! To tam najlepsi gracze Brawl Stars zawalczą o nagrodę w wysokości 750 000 USD!

Dołącz do nas! Obejrzyj zapierające dech w piersiach rozgrywki, poznaj zawodowych graczy i twórców, skorzystaj z genialnych atrakcji i wszystkiego, co festiwal ma do zaoferowania!

Ekscytujące nagrody!


Widzowie oglądający turniej z domów również mają szansę na zdobycie nagród. Co zrobić, by zawalczyć o super niespodzianki? 

W trakcie oglądania transmisji na żywo, zagladaj na: https://event.brawlstars.com/. Na stronie będzie możliwość wejścia w interakcje i obstawiania faworytów. Opcje będą dostępne kilka dni przed pierwszym dniem imprezy, czyli 24 listopada.

Niektóre nagrody mogą pojawić się później w sklepie.

Bilety

Każdy uczestnik Dreamhack Winter będzie miał dostęp do Finałów Światowych Brawl Stars, ale możesz kupić też pakiet: bilet + torba w motywach Brawl Stars pełna niespodzianek wartych 20 USD (torby dostępne do wyczerpania zapasów) – znajdziesz ją tutaj. Nie przegap tej okazji!

Drużyny

Kwalifikacje do Finałów Światowych wciąż trwają. Śledź nasze tabele wyników oraz ogłoszenia na naszych kanałach społecznościowych. Obejrzyj też kwalifikacje ostatniej szansy, które odbędą się w dniach 7–8 października, na https://event.brawlstars.com/.


Harmonogram

24 listopada: Etapy grupowe, grupy 1 i 2

25 listopada: Etapy grupowe, grupy 3 i 4

26 listopada: Ćwierćfinały, półfinały i wielki finał!

Każdy dzień rozgrywek będzie rozpoczynał się o 10:00. Strona zostanie zaktualizowana , gdy tylko sfinalizujemy harmonogram transmisji. 

PYTANIA I ODPOWIEDZI (Q&A)

Czy potrzebuję biletu na Dreamhack, aby obejrzeć Finały Światowe na żywo? 

Jakiego typu bilety są dostępne? 

  • Dreamhack oferuje jednodniowe i trzydniowe bilety na festiwal. Oba typy biletów gwarantują wstęp na Finały Światowe w dniu/dniach ich ważności. 

  • Jeśli kupisz bilet, korzystając z linku Brawl, otrzymasz dostęp do biletu, który obejmuje wyjątkowe prezenty w motywach Brawl Stars!

Czy 24–26 listopada mogę wziąć udział zarówno w Finałach Światowy Clash, jak i Brawl Stars?

  • Niestety nie. Rozgrywki Finałów Światowych odbywają się w ten sam weekend, ale w różnych miejscach – w przypadku Brawl Stars w Jönköping w Szwecji, zaś w przypadku Clash – w Helsinkach w Finlandii.

Nie mam ukończonych 18 lat, czy muszę przyjść w towarzystwie opiekuna? 

  • Uczestnicy poniżej 18. roku życia powinni mieć zgodę rodzica na udział w festiwalu DreamHack. Rodzice i/lub opiekunowie muszą znać zasady tego wydarzenia. Odwiedzający poniżej 13. roku życia wymagają stałego nadzoru rodzicielskiego. Prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad festiwalu DreamHack, które można znaleźć tutaj.

Czy obowiązują obostrzenia związane z Covid-19?

  • Supercell będzie przestrzegać lokalnych zasad i wytycznych dotyczących Covid-19