Supercell logo
Brawl Stars — 19 paź 2022

Finał światowy – lokalizacja, bilety i inne informacje

Finał światowy rozgrywek Brawl Stars 2022 odbędzie się w Disneyland®︎ Paris! Cieszymy się, że drużyny i kibice będą mogli zjednoczyć się podczas tej niesamowitej imprezy!

Finał światowy odbędzie się w dniach 25–27 listopada: to trzy dni pełne emocji Brawl Stars! Zabierz najlepszych znajomych na imprezę, poznaj ulubionych graczy i obejrzyj najlepszy turniej Brawl Stars na świecie!

Oglądaj i wchodź w interakcję, aby zdobyć nowe nagrody

Dodamy nowe nagrody w witrynie event.brawlstars.com – wypatruj nowych odznak, spreju i nowego przebrania Wściekła Tara zainspirowane tajemniczym przywódcą Oddziału Nietoperza z naszej animacji e-sportowej. Niektóre z tych nagród będą dostępne w sklepie w przyszłym roku, ale finał światowy to pierwsza okazja na ich zdobycie!

Planujemy rozpocząć typy dotyczące meczu na kilka dni przed imprezą.

BILETY

Tegoroczny finał światowy Brawl Stars to pierwsza od 2 lat edycja imprezy, która będzie dostępna dla publiczności! Bilety można kupić tutaj – ich liczba jest ograniczona, więc kup je, zanim zostaną wyprzedane!

DRUŻYNY RYWALIZUJĄCE W FINALE ŚWIATOWYM I PULA NAGRÓD

W tym roku w finale światowym weźmie udział 16 drużyn!

Harmonogram

Impreza rozpoczyna się o godz. 17:00 CET w dniach 25 i 26 listopada oraz 14:00 CET w dniu 27 listopada. Turniej będzie rozgrywany w systemie pucharowym przy formule Bo5 oraz Bo7 w wielkim finale:

25 listopada: Ro16, część 1
26 listopada: Ro16, część 2
27 listopada: Ćwierćfinały, półfinały i wielki finał.

Pula nagród finału światowego Brawl Stars wynosi 500 000 USD! Podobnie jak w zeszłym roku, może zostać podwojona! W dniach 4–6 listopada w sklepie Brawl Stars pojawią się oferty w motywach finału światowego, które pozwolą TOBIE powiększyć łączną pulę nagród aż do 1 000 000 USD!

Pytania i odpowiedzi:

 • Czy potrzebuję biletu Disney® Parks -Nie! Wstęp nie wymaga biletu Disney® Parks.

 • Gdzie mogę kupić bilety na finał światowy? - Możesz kupić bilety

  tutaj

  .

 • Jakiego rodzaju bilety są dostępne? - W sprzedaży będzie jeden typ biletu – trzydniowy bilet na finał światowy.

 • Czy mogę kupić bilet na miejscu? -Bilet trzeba kupić z wyprzedzeniem.

 • Jeśli mam poniżej 18 lat, czy muszę być z opiekunem? -Aby wejść samodzielnie, musisz mieć ukończone 12 lat. Dzieci poniżej 12. roku życia muszą być w towarzystwie rodzica lub odpowiedzialnego dorosłego w wieku powyżej 15 lat, aby wejść na imprezę.

 • Czy obowiązują wymagania związane z Covid-19? -Supercell będzie przestrzegać miejscowych zasad i wytycznych dotyczących Covid-19.

 • Czy na finale światowym można uprawiać cosplay? - Cosplay nie jest dozwolony podczas imprezy.