Supercell ID

Dbaj o bezpieczeństwo gier Supercell ID i bądź w kontakcie

Konfiguracja Supercell ID jest bezpłatna i bardzo prosta. Wprowadź tylko swoje ustawienia gry i stuknij przycisk w sekcji „Supercell ID”, aby zacząć. Możesz go znaleźć we wszystkich grach Supercell, a także w wybranych grach naszych partnerów.

Zabezpiecz swoje gry

Czy wracasz do gry po dłuższej przerwie, czy też instalujesz ją na nowym urządzeniu, identyfikator Supercell zawsze pozwoli wrócić do miejsca, gdzie przerwano grę. Oprócz tego identyfikator Supercell pozwala grać z doskoku na każdym urządzeniu mobilnym, na przykład na tablecie.

Połącz swoje gry Supercell

Ułatwiliśmy połączenie wszystkich gier Supercell z jednym identyfikatorem Supercell. Wystarczy najpierw utworzyć identyfikator Supercell w jednej grze, a potem dołączyć pozostałe. Nic prostszego.

Przełączaj się z łatwością między wieloma kontami Supercell ID

Identyfikator Supercell ułatwia przełączanie się między różnymi różnymi kontami w tej samej grze na jednym urządzeniu. To idealne rozwiązanie, by udostępniać rozrywkę innym osobom albo samemu zacząć grę od nowa.

Znajomi w Supercell ID

Dzięki Supercell ID możesz łączyć się z innymi graczami i znajomymi. Znajomi z Supercell ID, z którymi łączysz się w jednej grze, pokażą się też w innych grach Supercell ID, jeśli w nie grają. Jeśli nie możesz znaleźć sekcji znajomych w grze Supercell ID, oznacza to, że funkcja będzie dostępna dopiero w kolejnej aktualizacji.

FAQ

Masz jakieś pytania dotyczące Supercell ID? Typowo zadawane pytania dla różnych gier znajdziesz poniżej:

For Parents

Jesteś rodzicem i szukasz czegoś, czego nie było na tej stronie? Wszelkie potrzebne informacje najszybciej znajdziesz w naszym poradniku dla rodziców https://supercell.com/en/parents/