Supercell ID

امنیت بازی‌های Supercell ID خود را حفظ کنید و ارتباطتان را از دست ندهید

راه‌اندازی Supercell ID رایگان و آسان است. برای شروع، فقط کافی است وارد تنظیمات بازی خود شوید و روی دکمه زیر «Supercell ID» ضربه بزنید. در همه بازی‌های Supercell و همچنین چند بازی که توسط تهیه کننده‌های شریکمان تولید شده، موجود است.

از بازی‌هایتان محافظت کنید

اگر بعد از مدتی دور بودن، مایل هستید دوباره به بازی‌ها برگردید یا می‌خواهید بازیتان را مجدداً در دستگاه جدیدی نصب کنید، Supercell ID همیشه این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا از همان جایی که بازی را ترک کرده‌اید، ادامه دهید. با Supercell ID همچنین می‌توانید در تمام دستگاه‌های تلفن همراه، ازجمله تبلت، بازی کنید.

بازی‌های Supercell ID خود را متصل کنید

کاری کرده‌ایم که به‌راحتی همه بازی‌های Supercell خود را به یک Supercell ID متصل کنید. برای شروع، Supercell ID را در یک بازی ایجاد کنید و سپس بقیه بازی‌ها را به آن متصل کنید. به‌همین سادگی.

به‌راحتی بین چند حساب Supercell ID جابه‌جا شوید

Supercell ID این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا در یک دستگاه به‌راحتی بین چندین حساب مربوط به یک بازی جابه‌جا شوید. از این طریق می‌توانید سرگرمی خود را با دیگران قسمت کنید یا شروعی دوباره را برای خودتان رقم بزنید.

دوستان Supercell ID

می‌توانید با Supercell ID به سایر بازیکنان و دوستانتان متصل شوید. دوستان Supercell ID که در یک بازی پیدا کرده‌اید، در بقیه بازی‌های Supercell که بازی می‌کنند هم ظاهر می‌شوند. اگر نمی‌توانید در بازی Supercell ID خود، بخش «دوستان» را پیدا کنید، به این معنی است که این ویژگی به‌زودی همراه با یک به‌روزرسانی به بازی اضافه می‌شود.

دنبال پرسش‌های متداول Supercell ID می‌گردید؟ پرسش‌های متداول مربوط به بازیتان را در لینک‌های زیر ببینید:

والدین عزیز، آیا چیزی را که می‌خواستید در این صفحه پیدا نکردید؟ برای کسب اطلاعات دقیق‌تری که ممکن است بیشتر با نیازهای شما مرتبط باشد، به «راهنمای والدین» ما در لینک https://supercell.com/en/parents/fa سر بزنید.