Supercell logo

Oyuncu ID'leri

Oyuncu ID'leri

Oyuncu ID'leri sayesinde diğer oyuncuları kolayca arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. 2024'te işleyişi kolaylaştırmak için Oyuncu ID'lerini daha kolay hatırlanacak şekilde değiştiriyoruz. Ayrıca bu ID'ler Supercell ID'nize bağlı tüm oyunlarda ortak olarak kullanılacak.

Endişeniz olmasın, oyun içindeki adınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Oyuncu ID'nizin oyun içi adınıza benzemesini istiyoruz.

Örneğin:

Oyun içi adınız Barbar ise yeni benzersiz Oyuncu ID'niz de GerçekBarbar olabilir.

Oyuncu ID'lerinin desteklendiği oyunlarda bu ID'leri kullanarak arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.

Oyuncu ID'leri ne zaman kullanılmaya başlanacak?

Supercell.com'un Supercell ID bölümüne giderek kendi özel Oyuncu ID'nizi şimdi alabilirsiniz. Aklınızda bir ID varsa hemen alın!

Oyuncu ID'lerini yakında tüm Supercell oyunlarında kullanılabilir yapmayı planlıyoruz!

Oyuncu ID'nizin daha önce bir başkası tarafından alınmamış olması gerekiyor. Oyuncu ID'si değişikliği geri alınamaz, bu nedenle kendinize uygun bir seçim yapmaya dikkat edin!

Not!

Oyuncu ID'leri incelemeden geçer ve siyasi ya da rahatsız edici içeriğe sahip olamaz. Ayrıca kişisel bilgiler, nefret söylemleri veya zorbalık unsurları içeremez. İçerik politikamızı ihlal eden Oyuncu ID'lerini şikayet edebilirsiniz. Uygunsuz bulunan Oyuncu ID'leri otomatik olarak oluşturulan başka bir ID ile değiştirilir.