دستورالعمل‌های مسابقه Supercell

بازبینیشده: ۲۲ نوامبر ۲۰۱۸

آیا میخواهید مسابقهای خودتان را مربوط به یکی از بازیهای Supercell برگزار کنید؟ فرقی نمیکند که گروه کوچکی از طرفداران متعهد باشید و یا شرکتی که مسابقه برگزار میکند، در هر صورت برای کمک به شما آمادهایم! هدف ما این است که مسابقهها برای همه عادلانه، مفرح و عاری از نگرانی باشد؛ برای آسان کردن این موضوع، دستورالعملهای مسابقه را تهیه کردهایم! آسان مثل آب خوردن!

قوانین کلی برای مسابقهها و رویدادها.

 1. ورود به تمام مسابقهها باید بدون استثناء برای بازیکنان رایگان باشد! این منع شامل مواردی همچون حق عضویت یا بلیت فصلی نیز میشود. بااینحال، اگر میزبان رویداد زندهای هستید، میتوانید هزینه ورود به محل برگزاری را از تماشاگران بگیرید اما نباید پولی برای خود رقابت بگیرید. اگر تماشاگری تصمیم بگیرد که میخواهد در رقابت شرکت کند باید هزینهای که برای تماشا پرداخت کرده به او برگردانید.
 2. مسئولیت تهیه تمام جوایز رویداد به عهده خودتان است. نمیتوانید از بازیکنان بخواهید تا هزینه جوایز را بپردازند. مجموع ارزش جوایزی که بهعنوان بخشی از رویدادتان ارائه میکنید، باید حداکثر 50000 یورو باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 3. Supercell مسئولیت بازیهایش را به عهده دارد اما مسئولیت رویدادها به عهده میزبانشان است. نمیتوانید اعلام کنید که رویداد «رسمی» است یا به هر نحوی Supercell را درگیر، مسئول یا ضامن رویداد یا هر یک از جوایز اهدایی خود بدانید.
 4. بهعنوان میزبان مطمئن شوید که رویداد شما از قوانین و موازین محلی موجود پیروی میکند.
 5. رویدادتان نباید شامل قمار، بختآزمایی یا شرط بندی روی ورزشهای فانتزی باشد.
 6. برای میزبانی یا بازی در رویداد باید بر اساس قوانین و مقررات محلی به سن قانونی رسیده باشید - این قانون است! علاوهبراین، شرکتکنندگان برای حضور در رویدادها باید حداقل ۱۳ سال داشته باشند و اگر زیر سن قانونی هستند برای حضور در رویدادهایی که شامل جوایز نقدی است، رضایت کتبی یا شخصی والدین یا سرپرست قانونی ضروری است.
 7. مسابقهها باید مفرح و جذاب باشند؛ برندهها باید بر اساس مهارتشان مشخص شوند. هر گونه تبانی و فعالیت مشکوک مشابهی اکیداً ممنوع است!

برندسازی، حامی مالی، تبلیغات.

 1. میتوانید از گرافیک ارائهشده رویداد/مسابقه‌‌ای که ما فراهم کردهایم استفاده کنید، اما نمیتوانید آن را تغییر بدهید. فقط با اجازه کتبی و صریح Supercell میتوانید از آرمهای بازی (لوگو) استفاده کنید.  نباید از آرم Supercell استفاده کنید.
 2. میتوانید رویداد یا مسابقهتان را ضبط کنید یا روی هر نوع پلتفرم آنلاین پخش کنید. شما یا پلتفرم(هایی) که برای همکاری انتخاب میکنید، نباید از مردم برای تماشای پخش زنده مسابقه یا رویدادتان پول بگیرید
 3. میتوانید برای مسابقه یا رویدادتان از اشخاص ثالث حمایت مالی دریافت کنید، اما نباید چنین حسی را القا کنید که Supercell ایجادکننده یا حامی مالی یا به هرنحوی از (الف) رویداد شما یا (ب) حامیان مالی شخص ثالث شما، محصولات یا خدمات آنها حمایت میکند. همچنین نباید مسابقه یا رویدادتان را با استفاده از محتوایی که مشابه آرمهای Supercell ، علامتهای تجاری یا دیگر عناصر متعلق به محصولات و خدمات Supercell است تبلیغ کنید.
 4. هیچچیزی در رابطه با مسابقه یا رویداد شما نباید حاوی مطالب گمراهکننده، جعلی، فریبنده، غیرقانونی، مستهجن، هجوآمیز، تهدیدآمیز، آزاردهنده یا ناخوشایند و بر خلاف منافع Supercell باشد یا چنین مواردی را تبلیغ کند.
 5. مسابقه یا رویدادتان نباید برای سایر شرکتها، ناشرین بازی یا پلتفرمهای بازی یا شرکتهای تولید الکل، دخانیات، دارو، هرزهنگاری، سلاح، قمار یا هر محصول یا خدمات دیگر مربوط به موارد بالا تبلیغ کند.
 6. بدون توافقنامه کتبی و جداگانه با Supercell ، نمیتوانید علائم تجاری، نام دامنه، حق نسخهبرداری، حساب شبکههای اجتماعی یا نشانی مرتبط با مسابقه یا رویدادی که حاوی علائم تجاری Supercell (مانند SUPERCELL ، CLASH ROYALE ، CLASH ROYALE LEAGUE ، CLASH OF CLANS ، HAY DAY ، BOOM BEACH یا BRAWL STARS ) باشد را برای خود ثبت کنید.
 7. ممکن است Supercell مسابقه یا رویدادتان را تبلیغ کند یا از نتایج آن برای تأیید صلاحیت بازیکنان جهت شرکت در رویدادهای مربوط به مسابقه رسمی و فعالیتهای بازاریابی خوداستفاده کند.

سایر موارد مهمی که باید به ذهن بسپارید.

 1. برای اینکه تجربه بازی و تماشای بازی برای شما درست مطابق طراحی مورد نظر باشد، از شبیهسازها، تغییردهندهها، رباتها و نرمافزار مشابه در مسابقه یا رویدادتان استفاده نکنید. باید از دستگاههای همراه استفاده کنید؛ توصیه میکنیم بهویژه برای پخش زنده/ ضبط، از تبلت که وضوح تصویر بالاتری دارد استفاده کنید.
 2. شرایط خدمات،خط مشی حریم خصوصی و خط مشی محتوای تولیدی طرفداران Supercell در همه مسابقهها و رویدادها اعمال میشود. Supercell این حق را برای خود محفوظ میدارد که اقداماتی را به صلاحدید خود انجام دهد، از جمله اینکه میتواند در هر زمان حق شما برای برگزاری مسابقه یا رویداد را لغو کند.
 3. خواسته ما این است که مسابقات و رویدادها عادلانه و سرگرمکننده برگزار شوند.  در صورت نیاز، اقدامات بازدارنده لازم از قبیل تعلیق یا لغو مسابقهها و رویدادها را انجام میدهیم.
 4. اگر مسابقه یا رویدادتان از دستورالعملهای مسابقه پیروی میکند، نیازی به اخذ مجوز یا هر نوع اجازه دیگری از Supercell ندارید. در غیر اینصورت، لطفاً برای بررسی امکان همکاری، از طریق tournaments@supercell.com با ما تماس بگیرید.
 5. به غیر از الزامات ذکرشده، مسئولیت راهاندازی و اداره مسابقه یا رویداد به عهده شما است! تصمیمگیری درباره شکل، قوانین و جوایز رقابتها، در صورت پیروی از دستورالعملهای مسابقه، به عهده شما است!

سؤالی دارید؟ با ما تماس بگیرید: tournaments@supercell.com

شاد و موفق باشید!

توجه داشته باشید که دستورالعمل‌های مسابقه همیشه در حال تحول و تکامل هستند؛ و هر زمانی ممکن است از طریق یک پست آنلاین اصلاح شوند، پس همیشه برای اطلاع از بهروزرسانیها به اینجا سر بزنید!